Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Ważne! Od poniedziałku nauka zdalna w kl. 4-8

Poniżej zamieszczamy komunikat Departamentu Informacji i Promocji
Ministerstwa Edukacji Narodowej

„Zawieszamy na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych

23.10.2020

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Szkoły i placówki, w których nie będą zawieszone zajęcia stacjonarne

Nauka dla dzieci w przedszkolach i uczniów klas I-III szkół podstawowych pozostaje bez zmian. (…)

Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, dyrektor będzie zobowiązany zorganizować nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów w szkole). (…)

Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji Narodowej”

Uczniowie naszej szkoli zostali poinformowani o sposobach prowadzenia zdalnego nauczania- platforma Microsoft Teams (edupolis.pl) i posiadają własne loginy (jeśli uczniowie jeszcze się nie zarejestrowali, to instrukcja rejestracji znajduje się w zakładce Nauka Zdalna na stronie internetowej szkoły). W przypadku problemów z połączeniem nauczyciel prowadzący lekcje zdecyduje o wyborze awaryjnego sposobu prowadzenia zajęć. Uczniowie będą mieć zajęcia w czasie rzeczywistym- zgodnie z planem. Zaczynamy w poniedziałek o 8.35. Proszę, by sprzęt komputerowy przygotować wcześniej, aby połączenie nastąpiło w miarę sprawnie i punktualnie.

Proszę na bieżąco śledzić informacje na stronie internetowej szkoły.

Katarzyna Walasiewicz, Dyrektor Szkoły

Category: Bez kategorii