Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Uwaga! wyniki Konkursu Matematycznego Kangur 2021 r.

Wyniki tegorocznego Konkursu Matematycznego Kangur 2021 każdy uczeń otrzymał w wiadomości prywatnej poprzez e-dziennik. Bardzo proszę zapoznać się indywidualnie.

Uczeń klasy III, Alan Hak zdobył wyróżnienie w tymże konkursie. Gratuluję sukcesu, aktywności, zaangażowania  i zachęcam do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Alan Hak – uczeń klasy 3 został wyróżniony w konkursie

Koordynator konkursu AD

Projekt z ZUS

Nasi uczniowie chętnie i licznie uczestniczą w proponowanych  projektach i konkursach.  W ostatnim  czasie uczniowie klasy 6 i 7 uczestniczyli w zajęciach w ramach ogólnopolskiego programu „Projekt z ZUS”. Celem, którego jest upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół podstawowych. Po skończonych zajęciach uczniowie wzięli udział w konkursie organizowanym przez ZUS. Wykonali prace plastyczne i nagrali filmik wyjaśniający, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne. Niestety nie udało nam się zająć żadnego miejsca chociaż troje naszych uczniów otrzymało dyplom i upominki za udział w konkursie. Byli to Claudia Czechowska, Katarzyna Marciniak i Amadeusz Hak.

Gratulujemy!

M.K

Piąta cały rok brała udział w akcji „Nauka w plecaku”…

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy 5 pomimo zdalnego nauczania brali udział w lekcjach na żywo prowadzonych na kanele you tube na żywo. W grudniu z okazji Mikołajek na godzinie wychowawczej uczestniczyliśmy w pierwszej lekcji na żywo pt.

„ Spotkanie ze Świętym Mikołajem”. Dowiedzieliśmy się na niej, gdzie mieszka Święty Mikołaj, jak spędza czas wolny, co jest ulubionym przysmakiem jego reniferów. 16 kwietnia świętowaliśmy na żywo DZIEŃ OCHRONY SŁONI. Wybraliśmy  się wspólnie do Tajlandii. Zdobyliśmy trochę wiedzy o słoniach. Teraz na pewno odróżnimy  słonia indyjskiego od afrykańskiego.

Na zakończenie roku szkolnego 18 czerwca braliśmy udział w spotkaniu dotyczącym upragnionych wakacji pt. „W namiocie!”. Wiemy już  między innymi: co wziąć na wakacje pod namiot,  czy w namiocie jest mało czy dużo miejsca,  jakie ryby są niezbędne do rozłożenia namiotu.

AD

Przetłumacz stronę »
Font Resize
Kontrast