Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Zagraj w palanta. Super sportowe wydarzenie dla dzieci już w niedzielę

Zagraj w Palanta na Orliku to jednodniowe wydarzenia sportowe na 5 Orlikach składające się z nauki gry w palanta i turnieju. Dzieci i młodzież pod okiem wykwalifikowanych trenerów i przedstawicieli Polskiego Stowarzyszenia Palantowego poznają tą dyscyplinę sportową i od razu będą mogły wziąć udział w rozgrywkach. Najlepsi zawodnicy otrzymają dyplomy i puchary. Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z gwiazdą w tej dyscyplinie sportu.

Na wydarzenie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat, uczniowie szkół podstawowych i średnich. Przewidujemy udział min 100 osób w każdej lokalizacji.-czytamy na https://orlysportu.pl/zagraj-w-palanta-na-orliku/

Zapraszamy wszystkich na naukę i grę w palanta 13 czerwca 2021 r. godz. 10.00 boisko Orlika przy ul B. Pobożnego w Kcyni. Podczas spotkania: historia gry w palanta, nauka gry oraz omówienie jej zasad, jak również turniej przewidziany dla 8 zespołów po 8-10 zawodników. Serdecznie zapraszamy .Świetna atmosfera, zabawa i ruch na świeżym powietrzu gwarantowane(…).”

tekst z: kcynia.pl

Przetłumacz stronę »
Font Resize
Kontrast