Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Podsumowanie zbiórek

Szkoła brała udział w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie „Nasz Zamość”. Zbieraliśmy plastikowe nakrętki. Udało nam się zająć II miejsce spośród szkół z naszego powiatu biorących udział w tym konkursie.

Nagrodą była kwota 500 zł, która została zamieniona na nagrody rzeczowe dla naszych uczniów. Prezenty te dostarczył nam osobiście prezes stowarzyszenia Robert Krzysztof Rynarzewski

Trwała również zbiórka kasztanów. Włączyli się w nią wszyscy uczniowie. Wspólnie udało nam się uzbierać 265 kg kasztanów, co dało nam po sprzedaży w skupie kwotę 292 złotych. Przy wsparciu  „Stowarzyszenia Aktywne Mycielewo” działającego przy naszej szkole zakupiliśmy do naszej świetlicy wygodną sofę. Służy już ona naszym uczniom m.in. podczas przerw szkolnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję!

Magdalena Tomkowiak

Category: Bez kategorii
Przetłumacz stronę »