Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Doradztwo zawodowe  

Ostatnich kilka tygodni to intensywny czas dla naszych ósmoklasistów. Nadszedł w końcu ten moment, aby zastanowić się nad swoją przyszłością oraz zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych. W tym celu odwiedzili nas  przedstawiciele różnych placówek kształcących, którzy  promowali swoje szkoły. 

W murach naszej placówki gościliśmy nauczycieli z: ZS im. Stanisława Staszica w Nakle , LO nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Nakle, ZSP im. Karola Libelta w Gołańczy, Zespołu Szkól Cena Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Samostrzelu oraz ZST w Kcyni.

Przyjezdni reprezentanci szkół mówili m.in. o kierunkach kształcenia oraz o sukcesach swoich uczniów. Dodatkowo  uczestniczyliśmy  w Drzwiach Otwartych w ZS im. prof. Emilia Chroboczka w Szubinie, LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubie oraz w ZST Kcynia. Ci ostatni przygotowali dla naszych uczniów ciekawe escape room’y.

Teraz pozostaje  nam tylko wierzyć i trzymać kciuki za wybór najlepszej dla siebie szkoły przez naszych uczniów.

Życzymy im powodzenia!

M. Kwiatkowska

Category: Bez kategorii
Przetłumacz stronę »
Font Resize
Kontrast