Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Zakończenie roku szkolnego

Informujemy, że uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się w piątek 24 czerwca 2022 r. o godz. 8.45 w sali gimnastycznej.

Po oficjalnej części i wręczeniu świadectw z wyróżnieniem oraz nagród uczniowie udadzą się do klas ze swoimi wychowawcami na rozdanie pozostałych świadectw.

Dowozy w dniu zakończenia roku szkolnego według stałego harmonogramu. Odwozy natomiast ok. godz.11.00.

Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje strój galowy:-)

Zamiast kwiatka wrzuć do puszki

Po raz kolejny bierzemy udział w akcji „Zamiast kwiatka wrzuć do puszki”. Zebrane pieniądze przeznaczymy na rehabilitację chorych dzieci: Zosi i Mateusza.

24 czerwca br. podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego pieniądze przeznaczone na kupno kwiatów prosimy wrzucić w szczytnym celu do puszki.

Szkolne Koło Wolontariatu

Życie bez nałogu

W czerwcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w plastycznym Powiatowym Konkursie Profilaktycznym pt.: ,,Życie bez nałogu” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Nakle nad Notecią. Celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki uzależnień wśród młodzieży.

Dodatkowo promowanie działań mających wpływ na kształtowanie nawyków prozdrowotnych wśród młodzieży oraz wzmocnienie zaangażowania dzieci w rozwijaniu własnej kreatywności. W przeddzień zakończenia roku szkolnego otrzymaliśmy radosną wiadomość. Otóż nasze uczennice zostały wyróżnione w konkursie.  Natalia Tworek  kl. VI która zajęła II miejsce oraz Amelia Rzepa, która zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Małgorzata Kwiatkowska

Przetłumacz stronę »