Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023

Dzisiaj uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Miło nam było powitać naszych uczniów i ich rodziców po wakacyjnej przerwie. Po oficjalnej inauguracji uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do klas.

Nie zabrakło też akcentu historycznego: w 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej uczciliśmy pamięć jej ofiar minutą ciszy.

Całej społeczności szkolnej życzymy spokojnego i owocnego roku szkolnego 🙂

Dowozy

Dowozy i odwozy w roku szkolnym 2022/2023 od  2.09.2022 r.

od poniedziałku do piątku

Dowóz

Autobus  (opiekun Ewa S.)

7:25     Malice I
7:27     Malice II 
7:30     Suchoręcz (skrzyż.)
7:33     Suchoręcz
7:36     Elizewo
7:40     Suchoręczek
7:46     Elizewo (skrzyż.)
7:49     Szaradowo
7:52     Słonawy
7:54     Słonawy II
7:56     Szaradowo
7:57     Szaradowo II
8:05    Szkoła
8:11     Zalesie
8:15     Ameryczka
8:18     Zalesie (ul. Królikowska)
8:23    Szkoła

Odwóz I

13:08  Szkoła
13:12   Zalesie
13:15   Ameryczka
13:18   Zalesie (ul. Królikowska)
13:30   Szkoła

Odwóz II

13:35   Szaradowo II
13:37   Szaradowo I
13:40   Słonawy I
13:43   Słonawy II
13:50   Elizewo (skrzyż.)
13:55  Elizewo
13:58  Suchoręczek
14:05  Suchoręcz
14:07  Suchoręcz (skrzyż.)
14:13  Malice
14:20  Kcynia

Odwóz III

14:55  Szkoła
15:00  Zalesie
15:02  Szaradowo (skrzyż.)
15:05  Szaradowo
15:07  Ameryczka
15:10  Zalesie( ul. Królikowska)

Odwóz IV

15:15 Szkoła
15:20 Szaradowo II
15:22 Szaradowo I
15:25 Słonawy II
15:30 Słonawy I
15:35 Elizewo I
15:37 Elizewo II
15:40 Suchoręczek
15:45 Suchoręcz
15:48 Suchoręcz (skrzyż.)
15:50 Malice II
15:53  Malice I
16:00 Kcynia

Przez najbliższy tydzień mogą nastąpić niewielkie przesunięcia czasowe, prosimy zatem o wyrozumiałość i przybycie na przystanek ok. 5 minut wcześniej.

Posiłek w szkole

Szanowni Rodzice, informujemy, że od 1 września 2022 r., zgodnie z art. 106a ust. 1 ustawy Prawo oświatowe, szkoła podstawowa będzie miała obowiązek zapewnienia uczniom jednego gorącego posiłku w ciągu dnia i stworzenia im możliwości jego spożycia w czasie pobytu w szkole. Korzystanie z tego posiłku będzie dobrowolne i odpłatne (zasada odpłatności za posiłki w szkole oznacza, że rodzice pokrywają tzw. wsad do kotła, natomiast organ prowadzący pokryje wydatki związane z przygotowaniem i dowozem posiłków do zorganizowanej stołówki).

Szacowana odpłatność dla rodzica za 1 posiłek wynosić ma około 15 złotych.
Prosimy, aby zainteresowani rodzice zgłaszali chęć skorzystania przez dziecko z takiej formy posiłku do wychowawcy oddziału w terminie od 1 do 7 do września, wypełniając oświadczenie (do pobrania u wychowawcy klasy lub w sekretariacie szkoły).

KOMUNIKAT – Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Witamy po wakacyjnej przerwie!

1 września zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się o godz. 9.05 w sali gimnastycznej.

Po zakończeniu części ogólnej w sali gimnastycznej uczniowie udadzą się do klas ze swoimi wychowawcami. Planowane zakończenie ok. godz. 10.30.

Prosimy o strój galowy:-)

Poniżej dowozy w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego:

Dowozy i odwozy na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w dniu 1.09.2022 r.
( rozpoczęcie r. sz. godz. 9.05)

Lp.    Miejscowość – przystanek/punkt zborny                Godzina
  1.Kcynia                                         8:05
  2. Malice                 8:10
  3.Malice II                8:13
  4.Suchoręcz skrzyżowanie                  8:15
  5.Suchoręcz                8:18
  6.Elizewo                8:23
  7.Suchoręczek                8:28
  8.Elizewo skrzyżowanie                8:32
  9.Słonawy                8:36
10.Słonawy II                8:38
11.Słonawy las                8:40
12.Szaradowo                8:44
13.Ameryczka las                8:47
14.Zalesie, ul. Królikowska                8:50
15.Zalesie sklep                8:53
16.Mycielewo szkoła                9:00

Odwozy ze szkoły ok. godz. 10.30

Uwaga! Godziny dowozu i odwozów mogą nieznacznie ulec zmianie, proszę zatem być na przystankach ok. 5 minut wcześniej, prosimy też o cierpliwość w sytuacji ewentualnego opóźnienia autobusu.

Harmonogram dowozów na kolejne dni zamieścimy na stronie szkoły 1 września.

Do zobaczenia w szkole!!!

Kondolencje

„Jednego dnia chodzimy po ziemi, następnego już nas nie ma…”

Jostein Gaarder

Wyrazy głębokiego współczucia

Pani Angelice Drozd

z powodu śmierci

Mamy

składają:

Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi

oraz Uczniowie

Szkoły Podstawowej w Mycielewie

List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2021/2022

Warszawa, 22 czerwca 2022 r. 

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

rok szkolny 2021/2022 był czasem wielu ważnych i potrzebnych zmian w polskiej edukacji. Realizowaliśmy przedsięwzięcia ukierunkowane na wspieranie wszechstronnego rozwoju młodych ludzi, budowanie kompetencji przyszłości oraz uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego, który powinien odpowiadać na wyzwania XXI wieku.

Zainicjowaliśmy program „Laboratoria Przyszłości”. Na zakup nowoczesnego sprzętu multimedialnego, w tym drukarek 3D, mikrokontrolerów, robotów czy sprzętu do nagrań, przeznaczyliśmy rekordową sumę 1 mld zł. Wszystko po to, aby młodzi ludzie w każdej szkole mogli prowadzić ciekawe eksperymenty, uczyć się pracy w grupie, rozwijać własne talenty, a także zdobywać nowe kompetencje i umiejętności ważne na kolejnych etapach edukacji oraz pomocne w wyborze przyszłej ścieżki rozwoju zawodowego.

Już w pierwszych tygodniach roku szkolnego 2021/2022 uczniowie i nauczyciele wyjechali na wycieczki szkolne dofinansowane z programu „Poznaj Polskę”. Młodzi ludzie odwiedzali miejsca związane z naszą historią i kulturą oraz największymi osiągnięciami nauki. Przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem społeczności szkolnych, dlatego podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu wsparcia finansowego i rozwoju programu. Uruchomiliśmy projekt „Poznaj Polskę na sportowo”, którego celem jest promocja aktywności fizycznej i zachęcenie uczniów do uprawiania sportu.

Chcemy, aby młodzi ludzie zdobywali wiedzę w ciekawy i atrakcyjny sposób, poprzez samodzielne poszukiwanie i eksperymentowanie. Służą temu także Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności, które powstają w całej Polsce. Dzięki tym małym centrom nauki uczniowie z mniejszych miast i miejscowości mogą rozwijać swoją kreatywność, poznawać osiągnięcia nauki oraz zjawiska otaczającego nas świata blisko swojej szkoły i miejsca zamieszkania.

Aby przeciwdziałać negatywnym skutkom kształcenia na odległość, w roku szkolnym 2021/2022 kontynuowaliśmy programy wsparcia uczniów po okresie pandemii, takie jak „WF z AWF” czy „Dobrze widzieć”. Przedsięwzięcia były związane zarówno ze zdrowiem oraz kondycją fizyczną dzieci i młodzieży, wsparciem psychologiczno-pedagogicznym, jak również z pomocą w opanowaniu i utrwaleniu materiału. Od marca w szkołach realizowane są zajęcia specjalistyczne z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej w dodatkowym wymiarze godzin. Cieszę się również, że udało się wprowadzić przepisy, które pozwalają na zwiększenie liczby specjalistów oraz wsparcia finansowego na organizację pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Ostatnie miesiące obecnego roku szkolnego były pod wieloma względami szczególne. Agresja Rosji na Ukrainę sprawiła, że do polskich szkół trafiły tysiące dzieci zza naszej wschodniej granicy. Wprowadziliśmy elastyczne przepisy, które umożliwiły włączanie ukraińskich uczniów do polskiego systemu edukacji. Ich adaptacja w nowym środowisku nie byłaby jednak możliwa bez ogromnej empatii, wrażliwości i ofiarności całych społeczności szkolnych. Młodzi ludzie, a także ich nauczyciele zdali egzamin z otwartości i serdeczności. Swoim ukraińskim kolegom i koleżankom okazali wsparcie w momencie, w którym najbardziej tego potrzebowali. Z całego serca za to dziękuję!

W przededniu wakacji życzę uczniom, nauczycielom i rodzicom dobrego odpoczynku. Mam nadzieję, że dla młodych ludzi będzie to czas pełen przygód, odkrywania nowych miejsc i realizowania pasji. Gratuluję sukcesów edukacyjnych i wychowawczych. Jestem przekonany, że z dumą odbierzecie szkolne świadectwa. Słowa uznania kieruję do nauczycieli i wychowawców, dziękując za przekazywanie wiedzy i kształtowanie postaw młodych ludzi. Życzę Państwu, aby czas letniego odpoczynku pozwolił na wytchnienie od codziennych obowiązków.

Serdecznie pozdrawiam także społeczność szkół polonijnych na całym świecie. Dziękuję nie tylko za trud nauczania języka polskiego, ale także za promowanie polskiej tradycji, historii i dziedzictwa narodowego poza granicami naszego kraju.

Wszystkim życzę spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Z wyrazami szacunku
Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki

BEZPIECZNE WAKACJE – spot profilaktyczny pt. „Minimum METR!”

Zamieszczamy kolejne informacje w ramach „Bezpiecznych wakacji”:

W okresie wakacyjnym wzrasta liczba rowerzystów na drogach. Są to tzw. „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” i bardziej narażeni na niebezpieczeństwo na drodze niż kierujący pojazdami samochodowymi.

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, w ramach akcji „Jednośladem bezpiecznie do celu”, nagrali spot profilaktyczny pt. „Minimum METR!” skierowany głównie do kierujących pojazdami.

Celem przedsięwzięcia jest przypomnienie kierującym pojazdami, że podczas wyprzedzania rowerzysty należy zachować bezpieczny odstęp, który nie może być mniejszy niż 1 m. Zachowanie odpowiedniego odstępu między pojazdami jest jedną z najważniejszych zasad bezpieczeństwa na drodze. Niezachowanie bezpiecznej odległości może doprowadzić do kolizji lub wypadku, dlatego trzeba pamiętać o zachowaniu odpowiedniego odstępu podczas wyprzedzania, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz innym uczestnikom ruchu drogowego.”

Link do spotu: https://pliki.policja.gov.pl/sharing/bP4QQl5mC

ze strony: http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?menu=1&item=200&page=10915

BEZPIECZNE WAKACJE – film profilaktyczno-edukacyjny „Bezpieczeństwo nad wodą”

Poniżej zamieszczamy materiały profilaktyczne ze strony Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy dotyczące bezpieczeństwa pobytu nad wodą :

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym, Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało film profilaktyczno-edukacyjny „Bezpieczeństwo nad wodą”, który został opracowany we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu oraz WOPR’em. W materiale filmowym zaprezentowanych zostało 10 niezwykle istotnych zasad, których przestrzeganie znacząco wpływa na bezpieczeństwo podczas pobytu nad wodą.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem. Film można zamieszczać na stronach internetowych i w mediach społecznościowych.

Film powstał w ramach ogólnopolskiej akcji profilaktyczno-edukacyjnej „Edukujesz-Ratujesz”.

Więcej informacji o akcji: https://e-wolontariat.org/ogolnopolska-akcja-edukujesz-ratujesz/

Szczegółowe informacje w serwisiehttps://www.youtube.com/watch?v=I0CO9pwSQeM

informacje pochodzą ze strony http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?menu=3&item=50&page=10907

Kacper Gieryk znowu najlepszy!

Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o kolejnym sukcesie naszego absolwenta Kacpra Gieryka, który został najlepszym orlikiem w jeździe indywidualnej na czas podczas trwających Mistrzostwach Polski 2022!

Przypomnijmy: Kacper jest zawodnikiem  HRE Mazowsze Serce Polski. 12 maja odwiedził naszą szkołę i opowiadał o swojej pasji młodszym kolegom. Nasi uczniowie wręcz zasypywali Kacpra pytaniami dotyczącymi kolarstwa i byli pod wielkim wrażeniem jego osiągnięć, do których wczoraj dołożył kolejne: tytuł mistrza Polski mężczyzn do lat 23 w jeździe indywidualnej na czas.  Gratulujemy!!!

W piątek Kacper wystartuje jeszcze w wyścigu ze startu wspólnego orlików, natomiast w niedzielę pojedzie w wyścigu elity mężczyzn. Trzymamy kciuki za naszego Mistrza!!!

fot. z: https://www.facebook.com/kacperdorota.gieryk

Zakończenie roku szkolnego

Informujemy, że uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się w piątek 24 czerwca 2022 r. o godz. 8.45 w sali gimnastycznej.

Po oficjalnej części i wręczeniu świadectw z wyróżnieniem oraz nagród uczniowie udadzą się do klas ze swoimi wychowawcami na rozdanie pozostałych świadectw.

Dowozy w dniu zakończenia roku szkolnego według stałego harmonogramu. Odwozy natomiast ok. godz.11.00.

Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje strój galowy:-)

Przypominamy o kolejnej edycji konkursu „Zbieramy plastikowe nakrętki”

W tym roku przystąpiliśmy ponownie do akcji mającej na celu wyrabianie nawyku segregacji odpadów. W ubiegłym roku mieliśmy bardzo dobry wynik i zdobyliśmy nagrodę, dzięki której zostały zakupione gry edukacyjne. Mamy nadzieję, że i w tym roku uda nam się, przy Waszej pomocy, powtórzyć ten sukces. Zachęcamy wszystkich do przynoszenia do szkoły plastikowych nakrętek. Można je wrzucać do „nakrętkowego” serduszka lub zostawić w szkole u pracowników obsługi. Konkurs trwa od 10 maja 2022 r. do 30 września 2022 r. Z góry dziękujemy!!!

Poniżej regulamin konkursu ze strony https://www.zamosc.bydgoszcz.pl/images/PDF/Regulamin_2022.pdf

REGULAMIN KONKURSU
„ZBIERAMY PLASTIKOWE NAKRĘTKI”
I ORGANIZACJA I CELE KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Nasz Zamość” ul. Wierzbowa 1, 89-200
  Zamość – Koordynator Konkursu.
 2. Konkurs jest adresowany skierowany jest do dzieci i młodzieży wszystkich placówek oświatowych z terenu powiatu nakielskiego.
 3. Przedmiotem konkursu jest zbiórka wyłącznie plastikowych nakrętek z butelek po szamponach, sokach, chemii gospodarczej, wodach źródlanych i mineralnych, nakrętek kartonów po mleku, kartonów po sokach itp.
 4. Celem konkursu jest wyrabianie nawyku segregacji odpadów i oddzielania nakrętek od opakowań oraz usprawnienie recyklingu odpadów opakowaniowych.
 5. Konkurs jest dofinansowany ze środków powiatu nakielskiego w ramach projektu pn. „Nie śmiecimy! Sprzątamy! Edukujemy – 2022”
  II ORGAN OCENIAJĄCY
 6. Organem oceniającym będzie Koordynator Konkursu – wolontariusze przez niego wyznaczeni w dniu zakończenia konkursu.
 7. Zadania organu oceniającego:
  a) bierze czynny udział w odbiorze i ważeniu zebranych nakrętek od placówek biorących udział w konkursie,
  b) typuje zwycięzców,
  c) odpowiada za sprawne i terminowe przeprowadzenie konkursu.

  III ZASADY KONKURSU
 8. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie zgłoszenia (zał. nr 1), które należy przekazać Koordynatorowi Konkursu do dnia 30 maja 2022 r. na adres e-mail: biuro@nasz-zamosc.pl z dopiskiem „Zbieramy plastikowe nakrętki”.
 9. Konkurs trwa od 10 maja 2022 r. do 30 września 2022 r.
 10. W ostatnim dniu trwania konkursu Koordynator Konkursu dokona odbioru od placówek biorących udział w konkursie dostarczonych do wskazanego miejsca przez organizatora konkursu worków/pojemników z zebranymi nakrętkami. W tym samym dniu, nastąpi ważenie zebranych nakrętek. Przy ważeniu mogą uczestniczyć przedstawiciele placówek biorących udział w konkursie.
 11. Podsumowanie konkursu oraz wskazanie zwycięzców zostaną przesłane na adresy e-mail wszystkich uczestników oraz zostanie podane na stronie internetowej www.nasz-zamosc.pl .
 12. Konkurs polega na zebraniu jak największej ilości plastikowych nakrętek mierzonej w kg.
 13. Nakrętki należy zbierać do worków/pojemników.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do udzielania informacji o wynikach i uczestnikach w prasie i telewizji.
 15. Zebrane i dostarczone nakrętki organizator przeznacza na cel charytatywny.
  IV KRYTERIA PRZYZNAWANIA NAGRÓD
 16. O zwycięstwie w konkursie zdecyduje ilość zebranych nakrętek w kg w przeliczeniu na 1 dziecko uczęszczające do placówki biorącej udział w konkursie.
 17. Zwycięży placówka oświatowa, która osiągnie najwyższy wskaźnik C/U, gdzie:
  a) C – ilość wagowa (w kg) zebranego odpadu ogółem przekazanego do organizatora konkursu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.09.2022 r.,
  b) U – ilość dzieci/młodzieży uczęszczających do danej placówki oświatowej wg stanu na dzień zgłoszenia, poświadczona przez Dyrektora placówki.
 18. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze Szkoły, które zebrały największą ilość nakrętek w przeliczeniu na 1 dziecko uczęszczające do placówki biorącej udział w konkursie.

  V PRZEWIDYWANE NAGRODY
 19. Nagrodami w konkursie będą nagrody rzeczowe, zakupione przez Stowarzyszenie „Nasz Zamość” po uzgodnieniu z dyrekcją placówki, o wartości przypisanej do zajętego miejsca. Dyrekcja placówki wskaże produkt/produkty i ew. sprzedawcę do dnia 10.10.2022 r.
 20. Za zajęcie I miejsca przysługiwać będzie nagroda o wartości 500 zł., za II miejsce nagroda o wartości 300 zł oraz za III miejsce nagroda o wartości 200 zł. Lista nagrodzonych zostanie podana do publicznej wiadomości. Projekt dofinansowany z dotacji od Powiatu Nakielskiego w ramach realizacji konkursu pn. „Nie śmiecimy! Sprzątamy! Edukujemy – 2022

Spotkanie z wybitnym fizykiem

7 czerwca 2022 roku, o godz. 18.00, w Bibliotece Publicznej w Szubinie odbędzie się spotkanie z pochodzącym z Zalesia, absolwentem naszej szkoły, prof. dr hab. Józefem Szudym.

Józef Szudy (ur. 20 sierpnia 1939) – polski profesor nauk fizycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu szeroko pojętej fizyki (w tym fizyki atomowejmolekularnejoptycznej oraz fizyki zderzeń). Członek korespondent Polskiej Akademii Nauk od 2004 roku[1]. Były wykładowca Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Doktoryzował się w 1968 roku, habilitację otrzymał w 1977 roku. Tytuł profesora nauk fizycznych nadano mu dziesięć lat później.

Uhonorowany m.in:

 • Nagrodą Naukową Polskiego Towarzystwa Fizycznego (1985)
 • Tytułem Honorowego Obywatela Gminy Kcynia (2014).”

informacje ze strony Józef Szudy – Wikipedia, wolna encyklopedia

„W 2020 roku prof. dr hab. Józef Szudy został uhonorowany podczas Święta Uniwersytetu specjalnym wyróżnieniem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – Convallaria Copernicana.

Wyróżnienie Convallaria Copernicana jest przyznawane przez Senat uczelni za wybitny wkład w naukę lub szczególne zasługi dla rozwoju Uniwersytetu. Nazwę „Convallaria Copernicana” – Konwalia Kopernikańska zaproponowała dr Cecylia Iwaniszewska.”

informacje ze strony Instytut Nauk Technicznych – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (umk.pl)

plakat ze strony Biblioteki Publicznej w Szubinie

Egzamin ósmoklasisty

24, 25, 26 maja uczniowie klasy ósmej przystąpią do egzaminów. Dowozy w tych dniach rano według obowiązującego planu, natomiast odwozy po zakończonym egzaminie. Pozostałe klasy mają dni wolne od zajęć. Przychodzą do szkoły dopiero w piątek 27 maja.

Ósmoklasistom życzymy powodzenia!

Komunikat

Przed nami długi weekend, ponieważ uczniowie przychodzą do szkoły po tzw. Majówce, czyli 4 maja (środa). W naszym kalendarzu szkolnym 2 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, 3 maja natomiast jest dniem ustawowo wolnym – święto Konstytucji.

Zachęcamy do wywieszenia flagi na przypadające święta patriotyczne (2 maja jest Dniem Flagi) oraz do udziału w lokalnych uroczystościach o charakterze patriotycznym.

Życzymy udanej Majówki!

Rekrutacja do klasy I

Trwają zapisy uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej w Mycielewie. Poniżej harmonogram:

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2022/2023 do klas pierwszych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Kcynia

Lp.Rodzaj czynnościTermin postępowania rekrutacyjnego
 1.Zgłoszenia uczniów  zamieszkałych w  obwodzie szkoły.Podanie  informacji o wolnych miejscach w klasach pierwszychod 28.03.2022 r.do 08.04.2022 r.
2.Złożenie wniosku o przyjęcie do klas pierwszych wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata  kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnymod 15.04.2022 r.do 29.04.2022 r.
 3.Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnymdo 27.05.2022 r.
4.Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanychdo 17.06.2022 r.
 5.Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęciaw postaci pisemnego oświadczeniado 30.06.2022 r.
 6.Podanie do publicznej wiadomościprzez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętychi kandydatów nieprzyjętychdo 08.07.2022 r.
7.Składanie wniosków o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęciado 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
 8.Przygotowanie i wydanie uzasadnienia odmowy przyjęciado 5 dni od datyzłożenia wniosku o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia.
 9.Złożenie do dyrektora odwołania od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej wyrażonego w pisemnym uzasadnieniu odmowy przyjęciado 7 dni od terminu otrzymania pisemnego uzasadnienia odmowy przyjęcia.
 10.Rozstrzygnięcie przez dyrektora odwołania od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej wyrażonego w pisemnym uzasadnieniu odmowy przyjęciado 7 dni od dnia złożeniado dyrektora odwołaniaod rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.

Wnioski oraz oświadczenia do pobrania w zakładce Rekrutacja.

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły pod nr tel. 52 3848405 lub osobiście w godzinach pracy sekretariatu. Zapraszamy.

Przetłumacz stronę »